Anasayfa | Ginseng Özlü Temizle Jeli (Peeling)

Ginseng Özlü Temizle Jeli (Peeling)

Ginseng Özlü Temizle Jeli (Peeling)

HYALURANIC ACID Hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir. Cildi gergin görünüm kazanması,kırışık derinliğin azalması gibi çok önemli görevleri vardır.Kimyasal olarak, glikozaminoglikan adı verilen, bağ dokusu proteinleri grubunun en basit ve sülfat içermeyen tek üyesidir.
ARBUTİN (Ayı Üzümü Bitkisi) Bitkisel arbutin ayı üzümünde yüksek oranda bulunur. Bitkisel leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği en etkin maddedir. Bitkisel arbutin ciltteki fazla melanini renksiz maddeyle değiştirir ve yine bazı enzimlerle birleşip fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. Yani güneş sebebi ile ciltte oluşan hasarı ve cilt yaralanmalarını (sivilce, leke vb), sonra epidermiste (üstderi) cilde rengini veren melanin miktarının artmasına bağlı oluşan cilt lekelerinin ilerlemesine engel olur.
GİNSENG Dermis olarak bilinen cildin orta katmanında kollajen üretimini artıracak bileşenleri içerir ve bunların yardımı ile cildinizi daha sıkılaştırır. Cilt metabolizmasındaki eksikler; akne, egzama ve sertleşen cilt yüzeyi gibi cilt problemlerine neden olur. Ginseng, cildin çabuk emdiği ve kan dolaşımını hareketlendirdiği için bu konuda çok etkilidir.
Akneli ve Hassas Kuru ciltler İçin
1000 ml

Diğer Ürünlerimiz

Ginseng Özlü Temizle Jeli (Peeling)

HEMEN KEŞFET

Aktif Karbon Peeling

HEMEN KEŞFET

Kayısı Çekirdeği Kabuğu Peeling

HEMEN KEŞFET