Anasayfa | Hydrafacial Solüsyonları | 4 lü Set

S1

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Lactic Acid, Trisodium Citrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Hydroxide, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexyl glycerin, Aloe Vera Barbedensis Leaf Extract, Sodium PCA , Sodium Lactate , Arginine , Aspartic Acid , PCA , Glycine , Alanine , Serine , Valine, Proline , Threonine , Isoleucine , Histidine, Phenylalanine AHA (alfa hidroksi asitler) içeren ürünler temel olarak cildin üst kısmında biriken ölü dokunun atılmasını hızlandırır, daha eşit renk tonu ve daha aydınlık cilt görünümünü kazandırır. Aynı zamanda su tutucu etki göstererek cildi derin tabakalardan itibaren nemlendirir. AHA solüsyon akne ve akne izlerinde etkili olup düzenli kullanımda gözle görülür sonuçlar yaratmaktadır. Tüm cilt tiplerine uyumludur.

S2

Aqua, Alcohol Denat. Glycerin, Lactic Acid, Trisodium Citrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexyl glycerin, Aloe Vera Barbedensis Leaf Extract, Sodium PCA , Sodium Lactate , Arginine , Aspartic Acid , PCA , Glycine , Alanine , Serine , Valine, Proline , Threonine , Isoleucine , Histidine, Phenylalanine BHA (beta hidroksi asit) özellikle akne ve sivilce uygulamalarında etkin bir bakım ürünüdür. Cildin sebum üretim merkezine erişerek yağ kontrolü sağlar. Cildi tıkayan siyah noktaları çözerek nefes almasını sağlar. BHA bileşeni yağda kolayca çözülür, bu sayede sıvı yapısıyla gözeneklere girerek eksfolye eder gözeneklerin içinde birikmiş yağı alarak sıkılaşmasını sağlar. BHA özellikle yağlı ve dengesiz cilt yapısı olanlar için ideal bir üründür. BHA solüsyonlar formülünde ki bileşenler sayesinde ölü hücreleri de yok ederek gözenekleri temizler aydınlık, canlı ve pürüzsüz bir cilde ulaşmanızı sağlar. Cildin sağlıklı görünüme ulaşmasında yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uyumludur.

S3

Aqua, Alcohol Denat. Glycerin, Lactic Acid, Trisodium Sitrat, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexyl glycerin, Aloe Vera Barbedensis Leaf Extract, Sodium PCA , Sodium Lactate , Arginine , Aspartic Acid , PCA , Glycine , Alanine , Serine , Valine, Proline , Threonine , Isoleucine , Histidine, Phenylalanine
Moisturizer ve Bakım
AHA ve BHA işlemleri sonrasında uygulanarak, 8 farklı özellikte ki bitkisel ekstraktan oluşan karışımın cilt tarafından emilimi sağlanır. Cildi yatıştırır, yumuşatır ve nemlendirmeye yardımcı olur.

S4

< 5 % Sabun, Ethanol, Sodyum Karbonat, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Temizlik ve Dezenfekte
AHA, BHA ve PHA işlemleri sonrası, sistemden geçirilerek sistem tüpleri içinde ki kalıntıların temizlenmesine yardımcı olur. Antimikrobiyal etkisinin yanı sıra cilt ile uyumludur. Cilt teması olması halinde zararlı bileşenler içermez.